جوایز طراحی ۲۰۱۸ هیوندای

بعد از هت‌تریک کیا در کسب جوایز رددات ۲۰۱۸، شریک کره‌ای آن‌ها یعنی هیوندای نیز دو جایزه از این مشهورترین سالانه طراحی جهان را به نام خود کرد. هیوندای نکسو توانست جایزه طراحی و نوآوری سال را از آن خود کند و SUV ساب کامپکت کُنا هم برای طراحی برجسته و نوآوری این جایزه را در رده خود به دست آورد.

1263 جوایز طراحی 2018 هیوندای

کُنا با طراحی به‌روز و شیک خود، زبان جدیدی برای طراحی محصولات هیوندای ابداع کرده است. خطوط بیرونی خشن، فضای کابین جادار، موتور قدرتمند و رنگ‌های متنوع این خودرو را به‌عنوان یک SUV ساب کامپکت شهری مدرن و مناسب مطرح می‌کنند.

1264 جوایز طراحی 2018 هیوندای

نکسو هم نسل دوم خودروهای هیدروژنی یا FCEV هیوندای است که ترکیبی از عملی بودن یک خودروی سازگار با محیط زیست با تکنولوژی مدرن و قابلیت‌های بسیار پیشرفته‌ای چون رانندگی مستقل هوشمند و قدرتمندترین پیشرانه در این نوع را به نمایش می‌گذارد.

1265 جوایز طراحی 2018 هیوندای

پیش از این جایزه RedDot در سال ۲۰۱۷ به هیوندای آزرا و i30، در سال ۲۰۱۶ به آیونیک، در سال ۲۰۱۵ به i20 و سوناتا و در سال ۲۰۱۴ نیز به i10 و جنسیس تعلق گرفته بود.
امسال هم کیا در سه رده و همچنین به‌عنوان بهترین بهترین‌ها، جوایز رد دات را برای استینگر، استونیک و پیکانتو از آن خود کرد.

همچنین ببینید

لو رفتن تصاویر هیوندای سوناتا ۲۰۲۰ جدید

اگرچه هیوندای هنوز آماده‌ی معرفی رسمی نسل جدید سوناتا ۲۰۲۰ نیست اما برخی دیگر این‌گونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
error: Content is protected !!